Sunshine Serisi

Alüminyum / Bakır / Bakır+Alüminyum
Siyah Boyalı Absorber Panel

Ecoline Serisi güneş kollektörleri alüminyum, bakır-alüminyum veya sadece bakır malzemeden mamul çeşitli üst yüzeyi siyah mat boyalı absorber plakalı güneş kollektörleridir. Absorber plaka güneş enerjisi sisteminin en önemli parçasıdır, bu plaka, güneşten gelen ışınımı, içerisinde bulunan ısıtıcı akışkana ısı enerjisi olarak aktarılmasını sağlar.

Ecoline Serisi güneş kollektörü kasası (çerçevesi) alüminyum malzemeden mamul, dış yüzeyi dış etkilere dayanıklı elektrostatik tozboyalı olarak üretilmektedir. Üst örtü S ebat (940mm/1940mm) kasalarda düz veya temperli cam, L ebat (1200mm/1940mm) kasalarda ise temperli veya prizmatik desenli düşük demir oksitli cam şeklinde üretilmektedir. XL ebat (1200mm/2040mm) kasada ise prizmatik desenli düşük demir oksitli cam şeklinde üretilmektedir.

Alüminyum Kasa cam çıtası ve EPDM malzemeden mamul cam contası şeklinde kullanılarak tam sızdırmazlık sağlanmaktadır. Ecoline Serisi Güneş Kollektörleri Yatay ve Dikey olarak Kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Döküman için tıklayınız.